SPA-РИТУАЛ "МАРОККАНСЬКИЙ ХАМАМ»

Процедура починається з розпарювання в кедровій бочці. Це не тільки приємно, але і дуже корисно! Тіло прогрівається глибоко й одночасно м'яко, бо голова знаходиться зовні – процедура не протипоказана навіть гіпертонікам, крім того, цілющі трави подаються в бочку з парою і фітонциди кедра – дерева - фармацевта надають терапевтичний ефект!

Наступний етап кокон-пілінг. За допомогою бельді та коконів тутового шовкопряда м'яко скрабуємо шкіру обличчя і насищаємо її протеїнами шовку. Робимо екфоліацію тіла за допомогою рукавички кесе. Очищаємо шкіру і покращуємо периферичну циркуляцію крові. Наносимо глину вулканічного походження гассул, збагачену сімома травами на все тіло та обличчя. Накриваємо гостя ковдрою і даємо можливість засобу позбавити організм від токсинів, шлаків і надмірної ваги. Шкіра стає бархатистою, підвищується тургор.

Змиваємо теплою водою глину з особи, наносимо Арганову олію і робимо масаж. Очищення і ліфтинг ефект забезпечений! Після обмивання тіла від гассула-насолоджуємося чаюванням! Зволожуємо шкіру рідким золотом Марокко-аргановою олією, насичуємо її та закінчуємо процедуру розслаблюючим масажем всього тіла!


назад